Największe Hity

Nie ma chyba na świecie osoby, która nie znałaby piosenek Erica Claptona takich jak Laila czy Tears in Heaven. Ten wyjątkowy artysta zachwyca od wielu lat i pomimo wielu problemów osobistych- takich jak walka z ogromnym uzależnieniem od narkotyków a później od alkoholu i związanych z tym przestojów w muzycznej karierze nie zszedł z raz obranej muzycznej kariery.

Eric Clapton nagrywał z wieloma bluesowymi sławami i zagrał nawet w kontynuacji filmu Blues Brothers, gdzie wraz z grupą gwiazd bluesa wystąpił w finałowej potyczce dwóch bandów.

Komentarze (0) 24.01.2008. 23:28

Wirtuoz Gitary

Eric Clapton wielki tuz gitarowych brzmień nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat zajmuje czołowe miejsce w rankingu gitarzystów światowej klasy. Jego przeboje, mające już status evergreenów zachwycają kolejne pokolenie słuchaczy. Eric Clapton, ojciec takich przebojów jak Laila czy Tears in Heaven, to wyjątkowy muzyk – wokalista, autor tekstów i muzyki.

Niemal człowiek orkiestra, zachwycający słuchaczy ciągłą świeżością brzmień. Jego fani nazywają go wirtuozem gitary. Na koncerty Claptona zawsze ciągną tłumy słuchaczy spragnionych kontaktu ze swoim idolem.

Komentarze (0) 24.01.2008. 23:26

Aktualizacje

W najbliższym czasie będę starał się przedstawić na tej stronie ciekawe informacje związane z:
John Mayall
Alexis Korner
Felix Pappalardi
Billy Preston
Zespół Cream

clapton eric

Komentarze (9) 17.10.2007. 11:23

Przerwa Techniczna

Serwis będzie zamknięty do odwołania. Za utrudnienia serdecznie przepraszam.

Komentarze (0) 17.10.2007. 10:28

Eric Clapton - przerwa techniczna

Witam Wszystkich na mojej nowej stronie o Ericu Claptonie :)

Komentarze (0) 17.10.2007. 10:27

<< Pierwsza < Poprzednia [3 / 3] Następna > Ostatnia >>